Novinky

  • 18.08.2019 Good Jan Kopecký vyhrál s Pavlem Dreslerem už poosmé prestižní Barum Czech Rally Zlín

  • 18.08.2019 Neutral BMW prodloužilo titulární partnerství s prestižní golfovou PGA TOUR o tři roky

  • 14.08.2019 Neutral Nástupce supersportu Audi R8 bude mít elektrický pohon od chorvatské firmy Rimac.

Facebook Instagram

Scala je velkým krokem vpřed

Scala je velkým krokem vpřed

Dimitrios Darkoudis o interiéru modelu Škoda Scala

Nový kompaktní model Škoda Scala přijde se zcela novým konceptem interiéru, který se stane pro vozy značky do budoucna standardem. Na přání dodávaný Virtuální kokpit i systémy infotainmentu poskytnou největší displej ve třídě.

Škoda Scala Darkoudis

Šéfdesignér interiéru nového modelu Škoda Scala Dimitrios Darkoudis k tomu říká:

„Model Scala je prvním produkčním vozem značky Škoda, který uvnitř vyznává nový, dynamický a symetrický styl, inspirovaný tvarem naší masky chladiče. Atraktivní design interiéru perfektně doplňuje svěží, ještě více emocionální exteriér.

Simply Clever interiér nového vozu Scala je pro značku Škoda velkým krokem vpřed a jeho hlavním znakem je digitální část rozhraní HMI. Obzvlášť se mi líbí hlavní křivka palubní desky, jež přirozeně vytváří místo pro nový, samostatně stojící displej a zároveň poskytuje ergonomickou podporu, o níž si můžete pohodlně opřít ruku a přesně ovládat dotykový displej.

Dále mám rád způsob, jakým je volně stojící dotykový displej zkombinován s naším nejnovějším Virtuálním kokpitem, který nahrazuje klasický sdružený panel přístrojů před řidičem. Jsem také mimořádně hrdý na krásně tvarovaná a pohodlná sedadla, která dělají z interiéru velmi příjemné místo.

Zákazníci se mohou těšit na skvělé spojení Simply Clever prvků, emocí a pokročilé digitální techniky, které nabízí zcela novou úroveň uživatelského pohodlí v čím dál komplikovanějším digitálním světě.“

Škoda Scala Darkoudis

Dimitrios Darkoudis

Nový hatchback bude mít světovou premiéru 6. prosince 2018 v Tel Avivu.

Škoda Scala skica

Komentáře ke článku