Novinky

  • 16.12.2018 Good Jacques Villeneuve pojede NASCAR Euro Series 2018, takže by měl startovat i v Mostě.

  • 15.12.2018 Bad Policie v Illinois na základě záznamů na YouTube zatkla pět mužů za nelegální závody.

  • 14.12.2018 Good Seat v Martorellu po 25 letech překročil hranici 10 milionů vyrobených aut.

Facebook Instagram

Seat Tarraco lze již objednávat

Seat Tarraco lze již objednávat

SUV se objeví u prodejců v lednu 2019 s cenou od 762 900 Kč

Seat zahajuje v České republice předprodej svého největšího SUV Tarraco. Velké SUV je ekvivalentem Škody Kodiaq, lišícím se v podstatě jen jiným designem. Nabízí prostorný a variabilní interiér s pěti nebo sedmi sedadly. Vůz mohou zákazníci objednávat s cenami od 762 900 Kč za verzi 1,5 TSI 110 kW Style. První vozy se u českých prodejců objeví v lednu 2019.

Seat Tarraco

Tarraco se vyrábí ve Wolfsburgu. Je třetím SUV v nabídce španělské značky a s délkou 4735 mm také největším. Zákazníci mají na výběr dva zážehové a dva vznětové motory s výkony od 110 kW (150 k) do 140kW (190 k).

Tarraco jako první vůz značky Seat disponuje dvěma novými asistenčními systémy: přednárazovým bezpečnostním Pre-Crash Assist a asistentem pro případ převrácení Rollover Assist. Sériová výbava všech verzí zahrnuje asistent pro detekci překážek před vozem Front Assist včetně rozpoznávání cyklistů, asistent pro jízdu v jízdním pruhu Lane Assist a funkci nouzového volání.

Seat Tarraco

Tarraco je vybaveno nejmodernějšími světlomety LED. Celkem 300 elektroluminiscenčních diod poskytuje jasné světlo, jehož vlastnosti jsou blízké dennímu. A to při poloviční spotřebě energie v porovnání s halogenovými žárovkami a s průměrnou životností 10 000 hodin.

Systém Seat Full Link, komunikující s Android Auto i Apple CarPlay, umožňuje propojení chytrého telefonu s vozidlem. Prostřednictvím aplikace Seat Drive App si mohou uživatelé na osmipalcovém dotykovém displeji pořizovat záznamy o projížděných trasách, kontrolovat stav vozidla nebo vyhledávat skladby prostřednictvím služby Shazam (pouze pro Android Auto). Další inovací přístrojové desky je digitální panel přístrojů Seat Digital Cockpit, jehož zobrazování si může řidič nastavit individuálně.

Seat Tarraco

Komentáře ke článku

reklama
reklama