Novinky

  • 16.07.2019 Neutral V prvním pololetí Německo předstihlo v prodeji elektromobilů a plug-in hybridů Norsko.

  • 14.07.2019 Neutral Brit Lewis Hamilton z Mercedesu vyhrál VC Velké Británie F1 v Silverstone

  • 13.07.2019 Bad Členka německé SPD Ingrid Remmersová chce zákazat „přemotorované tanky“ SUV.

Facebook Instagram

Citroën SpaceTourer The Citroënist Concept

Citroën SpaceTourer The Citroënist Concept

Mobilní místo pro život i práci

Citroën na ženevském autosalonu 2019 představí koncept osobité dodávky SpaceTourer The Citroënist Concept ,umožňující cestovat a přitom zůstat připojený.

Citroën SpaceTourer The Citroënist Concept

Nabízí i rozšířenou svobodu pohybu, neboť výbavu doplňuje jízdní kolo Rider The Citroënist by Martone, přebírající designové prvky konceptu, které bylo vyvinuto ve spolupráci se značkou Martone. Kolo bude k dispozici online v e-shopu v rámci kolekce The Citroënist za cenu 950 eur.

Koncept obytného auta na bázi vozu SpaceTourer má specifické uspořádání interiéru, vyvinutého společně s největším evropským výrobcem přestaveb na obytné automobily Pösl, který prodává i Campster. Ve voze se vyspí dvě osoby, které si do něj mohou uložit i kola a současně mají k dispozici kancelář s mobilním připojením. Kromě dvou předních sedadel jsou vzadu další dvě - ve 2. a 3. řadě na pravé straně vozidla.

SpaceTourer The Citroënist Concept má délku 495 m, šířku 192 cm a výšku 199 cm. Má dvoje boční posuvné dveře s elektrickým hands-free otevíráním a otevírací okno zadního víka. Pohání jej motor BlueHDi 150 S&S s přímo řazenou šestirychlostní převodovkou. Zvýšenou světlou výšku doplňuje odpojitelný pohon všech kol od firmy Automobiles Dangel.

Citroën na trhu s obytnými automobily v roce 2018 zaregistroval v Evropě růst o 71 % a posílil tak své 2. místo.

Citroën SpaceTourer The Citroënist Concept

 

Komentáře ke článku