Novinky

  • 16.09.2019 Bad Při demonstracích před vstupy na autosalon IAA ve Frankfurtu bylo zadrženo 26 osob.

  • 13.09.2019 Bad Fiasko autosalonu IAA ve Frankfurtu vedlo k rezignaci prezidenta VDA Bernharda Mattese.

  • 13.09.2019 Good Nadační fond Škoda Auto předal Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi 4 miliony korun.

Facebook Instagram

Seat podpoří Fortuna:Národní ligu

Seat podpoří Fortuna:Národní ligu

Klubům poskytuje 35 automobilů Tarraco

Tuzemský importér Seatu bude od sezony 2019/20 sponzorem druhé nejvyšší fotbalové soutěže v České republice, Fortuna:Národní ligy. Součástí plnění z jeho strany je rovněž poskytnutí 35 vozů Seat Tarraco pro potřeby jednotlivých klubů.

Dlouhodobě podporujeme českou atletiku společně s Bárou Špotákovou, motorsport, ve kterém jsme se stali mistry Evropy, a nyní přichází na scénu fotbal, který je nejrozšířenějším a nejpopulárnějším sportem na světě. Rozložení jednotlivých účastníků po celé České republice umožňuje většině našich dealerů účastnit se projektu, který může z dlouhodobého hlediska, za předpokladu aktivní spolupráce, přinést výrazné zvýšení povědomí o značce Seat, zvýšení její image a prodejních výsledků,“ uvedl při této příležitosti ředitel divize Seat společnosti Porsche Česká republika Aleš Novák. 

Aleš Novák (vlevo) předal symbolický klíč zástupci Ligové fotbalové asociace Petru Heidenreichovi

Stabilní partner u Fortuna:Národní ligy vždy chyběl a jsme rádi, že jeho příchod soutěž dále posune v jejím vnímání u veřejnosti,“ prohlásil za Ligovou fotbalovou asociaci její místopředseda Petr Heidenreich.

Komentáře ke článku