Novinky

  • 24.01.2020 Good Škoda na ženevském autosalonu představí Octavii iV RS s plug in hybridním pohonem.

  • 24.01.2020 Bad Šéf odborů VW Osterloh požaduje kvóty EU pro nabíjecí stanice elektromobilů.

  • 24.01.2020 Good Alfa Romeo ke 110. výročí plánuje lehkou verzi Giulia GTA Special s 456 kW (620 k).

Facebook Instagram

Unikátní souboj v rámci Masaryk Racing Days

Unikátní souboj v rámci Masaryk Racing Days

Na startovní čáře se sejdou supersport, tahač a vrtulník

Nejkvalitnějším podnikem z oblasti automobilového sportu se letos na Masarykově okruhu stanou tradiční Masaryk Racing Days. Uskuteční se od 6. do 8. září a přinesou klání jak v rámci středoevropské zóny, tak v šampionátu starších formulových vozů Boss GP.

Program ovšem bude okořeněn mimořádnou adrenalinovou exhibicí. Přímo na dráze se utkají tři supersilné dopravní prostředky - pohárové Lamborghini Huracán SuperTrofeo Evo 2019, tahač Buggyra VK50 a vrtulník AS 350 B3e.

Chceme fanouškům předvést něco netradičního. Něco, co ještě neměli možnost vidět. Bude to exhibiční střet tří unikátních strojů, které svedou bitvu přímo na cílové rovince Masarykova okruhu,“ vysvětluje Jiří Mičánek mladší, manažer týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra a současně pilot „lamba“.

Ingo Gerstl opět dorazí se svojí rychlou formulí 1 Toro Rosso

Start proběhne v první zatáčce a účastníci vyrazí do protisměru. Diváci budou moci nevšední podívanou sledovat ze sedadlových tribun T3/T5. Vše vypukne v 17.45 hodin.

Mezi startujícími v závodě Boss GP nechybí ani Rakušan Ingo Girstl s monopostem F1 Toro Rosso STR1, jenž ohlásil další pokus o překonání oficiálního traťového rekordu. Ten dosavadní má hodnotu 1:36,065 a drží ho on sám.

Komentáře ke článku