Novinky

  • 26.05.2020 Good Francouzský prezident Macron přislíbil automobilkám v zemi masivní podporu

  • 25.05.2020 Good Kolínská automobilka TPCA dnes obnovila výrobu

  • 24.05.2020 Bad Americká divize autopůjčovny Hertz vyhlásila kvůli koronaviru bankrot

Facebook Instagram

Servisní nabídka Seatu před zimní sezonou

Servisní nabídka Seatu před zimní sezonou

Široká škála příslušenství a doplňků

Seat Service zve všechny řidiče před zimní sezonou do autorizovaných servisů Seat. Sezonní nabídka pamatuje na majitele zánovních i starších vozů Seat a kromě zimní servisní prohlídky a profesionálního Seat Pneuservisu zahrnuje také kompletní sortiment servisních služeb a zvýhodněných programů, mezi něž patří Fitness plán, knížka slevových poukazů na pořízení servisních úkonů, Originálních dílů Seat i Originálního příslušenství Seat, Kompletní ceny Seat a Seat STK Service.

Zima přináší mnoho nezapomenutelných zážitků a pozitivních emocí, zároveň je však pro řidiče a jejich automobily nejnáročnějším ročním obdobím, na které je nutné se pořádně připravit,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Seat Service proto připravil pro řidiče všech věkových kategorií tradiční sezonní nabídku, během níž mohou kompletní přípravu vozu na zimní období za výhodných podmínek svěřit profesionálům v autorizovaných servisech Seat. Naši zákazníci naleznou pod jednou střechou vše potřebné, od Seat Pneuservisu přes kompletní servisní služby až po Originální příslušenství Seat včetně lifestylové Seat kolekce.

Příprava automobilu na zimní provoz má v autorizovaných servisech Seat dva hlavní pilíře: sezonní servisní prohlídku a profesionální pneuservis. Důkladně školení servisní technici prověří v rámci zimní servisní prohlídky celkový technický stav vozu a odhalí i skryté závady.

Kontrola zahrnuje všechny důležité komponenty od brzdové a výfukové soustavy přes klimatizaci až po akumulátor a provozní kapaliny. Samozřejmou součástí zimní servisní prohlídky je také kontrola, zda byly u příslušného vozu realizovány všechny dílenské a svolávací akce. Zákazníkům, kteří si nechají zjištěné závady na místě odstranit, bude cena zimní servisní prohlídky odečtena z celkové částky za opravu.

Autorizované servisy Seat používají při opravách Originální díly Seat se stoprocentní zárukou nejvyšší kvality a technické úrovně a na díly i práci, která je odborně prováděna podle pokynů výrobce, poskytují dvouletou záruku. Pro zákazníka to znamená jistotu spolehlivého a bezpečného provozu, která je zejména v nepříznivém zimním období k nezaplacení. Z aktuální nabídky jsou před zimním obdobím často žádány například sady brzdového obložení, zapalovací a žhavicí svíčky nebo mrazuvzdorná aditiva do chladicí kapaliny. 

Před cestami za zimními radovánkami je dobré nechat si důkladně zkontrolovat automobil

Při opravě nebo výměně některého dílu lze navíc využít nejrůznější zvýhodnění, jako je například Fitness plán. Uplatněním těchto slevových poukazů lze pořídit servisní úkony, Originální díly Seat, Economy díly a Originální příslušenství Seat se zvýhodněním až 20 %.

Majitelé vozidel Seat starších pěti let mohou navíc sáhnout po cenově ještě výhodnějším programu Kompletní ceny Seat. Majiteli starších vozů často využívanou službou je také STK Service, protože veškeré starosti s přípravou vozidla, absolvováním technické kontroly v nezávislé STK a měřením emisí převezme autorizovaný servis. Zvýhodněním pro zákazníka je STK zdarma.

Zvláště v zimním období s krátkými dny a dlouhými nocemi je pro bezpečnou jízdu zásadní dobrý výhled z vozu za všech povětrnostních podmínek. Seat Service proto před novou zimní sezonou spustil akci pro zákazníky, kteří si nechají vyměnit opotřebované stírací lišty. Po realizaci tohoto servisního úkonu získají zákazníci bonus v podobě jednoho litru originálního koncentrátu pro přípravu zimní směsi do ostřikovačů zdarma.

Seat věnuje velkou pozornost také pneumatikám. Profesionální Seat Pneuservis nabízí veškeré služby a kvalitní produkty v oblasti pneumatik z jedné ruky. Pro zákazníka to znamená další úsporu času, protože může spojit zimní servisní prohlídku s výměnou pneumatik. Seat Pneuservis přezuje vůz z letních pneumatik na zimní, důkladně zkontroluje jejich stav a v případě potřeby navrhne výměnu opotřebovaných nebo poškozených za nové.

Zákazníci si přitom mohou vybírat z širokého sortimentu kvalitních pneumatik renomovaných značek, a to včetně variant s inovativní technologií AirStop, která umožňuje bezpečné pokračování v jízdě i v případě poškození zacelením vzniklého otvoru v běhounu.

Velmi konkurenceschopné ceny mohou být ještě výhodnější, pokud zákazník využije poukaz v hodnotě 500 Kč, který platí při zakoupení čtyř nových pneumatik či kompletních kol. Zákazníci oceňují na Seat Pneuservisu také speciální záruku Seat PneuGarance na poškození a výrobní vady. Samozřejmostí je rovněž uskladnění letních pneumatik do další sezony.

Na cesty za zimním dobrodružstvím je dobré mít vhodné vybavení. V tomto ohledu splní každé přání Originální příslušenství Seat, jehož vývoj a výroba probíhají v souladu s nejpřísnějšími standardy španělské značky. Pro majitele vozů Seat to znamená spolehlivý a bezpečný provoz s maximálním komfortem a praktičností.

Aktuální nabídka pro fanoušky zimních sportů zahrnuje například střešní nosiče a příčníky s bezpečnostním systémem proti odcizení, na které lze umístit mimo jiné praktický box. Jeho objem 450 litrů umožňuje přepravu až devíti párů lyží s maximální délkou 220 centimetrů. Další možností, jak přepravit lyžařské vybavení mimo interiér, je nosič lyží a snowboardů na tažné zařízení. Variabilní systém pobere šest párů lyží, nebo čtyři páry lyží a jeden snowboard, resp. dva páry lyží a dva snowboardy.

Ze sortimentu Originálního příslušenství Seat je možné pořídit také řadu prvků pro ochranu interiéru a zavazadlového prostoru. Plastová vana do zavazadlového prostoru je střižena na míru tvarům a rozměrům jeho podlahy. Specificky pro jednotlivé modely jsou vyvíjeny a vyráběny také sady ochranných rohoží, přičemž pro zimní období jsou ideální pryžové, které jsou odolné a nepropustné, takže účinně chrání koberce v interiéru před navlhnutím.

Ve vozech mohou za zimními radovánkami komfortně a bezpečně cestovat rovněž domácí mazlíčci. Praktický ochranný povlak kompletně zakryje zadní sedadla pro přepravu psa.

Seat Service inovoval před novou zimní sezonou také svou lifestylovou Seat kolekci. V předvánočním období v ní zákazníci naleznou atraktivní a stylově vytříbené dárky, které ocení nejen fanoušci španělské značky. Nezaměnitelný styl vnesou do každodenního života skládací deštník, hrnek na kávu či čaj nebo poznámkový blok s malým koženým znakem Seat na deskách. Majitele vozů Seat bezesporu potěší pohled na modely v měřítku 1:43, od Arony až po Atecu. A kdo se rozhodne pro montáž mechanického zabezpečení řadicí páky Construct, obdrží z lifestylové kolekce dárek v hodnotě 600 korun.

Komentáře ke článku