Novinky

  • 07.04.2020 Bad Podle sdružení AutoSAP ochromila epidemie koronaviru 90 % autoprůmyslu u nás

  • 06.04.2020 Neutral Ve V. Británii uspěla kolektivní žaloba na Volkswagen kvůli falšování množství emisí

  • 06.04.2020 Neutral Automobilka Ford přeruší výrobu v Evropě nejméně do 4. května

Facebook Instagram

Audi e-tron Sportback jde do prodeje

Audi e-tron Sportback jde do prodeje

Zatím jen virtuálně

Audi oznámilo české ceny nového modelu e-tron Sportback. Provedení 50 quattro přijde na 1 936 900 Kč, 55 quattro na 2 187 900 Kč. Vzhledem k současné mimořádné situaci nejsou vozy k dispozici u prodejců. Zájemci si je mohou zatím prohlédnout pouze ve virtuální podobě.

Standardní výbava zahrnuje navigační systém MMI Navigation plus včetně audia Sound System s deseti reproduktory a intuitivního ovládání MMI touch response se dvěma dotykovými displeji.

Dále do ní patří například digitální panel sdružených přístrojů Audi Virtual Cockpit na 12,3“ obrazovce, komplexní konektivita s nabídkou funkcí a služeb Audi connect e-tron services a Audi connect Navigation & Infotainment, asistenty Audi pre sense basic a Audi pre sense front, dvouzónová automatická klimatizace, devatenáctipalcová kola z lehké slitiny, adaptivní vzduchové odpružení, elektricky ovládané výklopné víko zavazadlového prostoru, světlomety a zadní svítilny LED, progresivní řízení či tempomat. 

Zahájení prodeje Audi e-tron Sportback přibrzdil koronavirus

Verze Advanced se odlišuje dvacetipalcovými ráfky a vnějšími díly karoserie v kontrastní barvě. S line přidává sportovní adaptivní vzduchové odpružení, osvícené prahové lišty s logem a exteriérový paket.

Do základu je zahrnuta prodloužená záruka na čtyři roky (s omezením na 120 000 kilometrů) a servisní balíček na pět let, respektive 120 000 kilometrů, který pokrývá pravidelnou údržbu předepsanou výrobcem. Na sadu akumulátorů je poskytována osmiroční garance (nebo do ujetí 160 000 kilometrů).

Komentáře ke článku