Novinky

  • 15.10.2020 Good V Číně už šestý měsíc za sebou stoupl počet prodaných nových osobních automobilů

  • 11.10.2020 Good Triumfem Lewise Hamiltona (Mercedes) skončila VC Eifelu F1 na Nürburgringu

  • 11.10.2020 Good Český stát vybral na silničním mýtu v září rekordní částku 1,04 miliardy korun

Facebook Instagram

Štajf ambasadorem kampaně Ty to zvládneš

Štajf ambasadorem kampaně Ty to zvládneš

Běžná silnice není rychlostní zkouška

Soutěžní jezdec týmu Racing21 Vojtěch Štajf se stal ambasadorem edukativní kampaně Ty to zvládneš – Setkání s realitou, která je zaměřena na prevenci proti dopravním nehodám.

S projektem Ty to zvládneš jsem se seznámil již před třemi roky při setkání s jeho tvůrci a hodně mě oslovila jeho profesionalita. Patřím totiž k lidem, kterým není jedno, co se děje na našich silnicích. To by ostatně nemělo být lhostejné nikomu z nás. Často mám pocit, že si někteří jedinci pletou běžnou komunikaci s rychlostní zkouškou. Zapomínají však, že na vozovce nejsou sami a úroveň bezpečnostní výbavy jejich vozů je mnohem nižší, než jakou používáme my v soutěžních automobilech během rallye. Ohrožují tak nejen sami sebe, ale i nás ostatní včetně našich rodin,“ uvedl Vojta Štajf. 

Vojtěch Štajf patří již řadu let k domácí rallyové špičce

Vojtěch Štajf je dlouholetý úspěšný závodník v rally s mnoha zkušenostmi za volantem, ale současně také otec rodiny. Dokáže proto dobře vnímat podstatu toho, co chceme všem řidičům sdělit,“ prohlásil Lukáš Hutta, výkonný manažér Asociace Záchranný kruh, která kampaň obsahově připravuje.

Komentáře ke článku