Novinky

  • 14.01.2021 Neutral Litr benzinu se v ČR prodává v průměru za 27,92 Kč, litr nafty za 27,23 Kč

  • 11.01.2021 Neutral Šéf Tesly Elon Musk se podle agentury Bloomberg stal nejbohatším člověkem na světě

  • 11.01.2021 Neutral Prodej vozů s hybridním pohonem stoupl loni v ČR o 52 procent

Facebook Instagram

Cupra Formentor je finalistou ankety Auto roku 2021

Cupra Formentor je finalistou ankety Auto roku 2021

Rozhodnutí padne 1. března

Značka Cupra byla zrozena v únoru 2018. Nekonvenční vyzývatel etablovaných značek nabízí v současnosti zcela nové portfolio produktů: Cupra Ateca, Cupra Leon a Cupra Formentor. Postavení značky Cupra na trhu nyní upevňuje nominace modelu Cupra Formentor mezi sedm finalistů v prestižní anketě Car of the Year 2021 (Vůz roku 2021).

Cupra Formentor, první vozidlo navržené a vyvinuté specificky pro značku Cupra, se utká se šesti dalšími finalisty v boji, v němž se rozhodne o tom, které vozidlo bude vyhlášeno vítězem.

Nominace modelu Cupra Formentor do finálového kola letošní ankety Car of the Year je oceněním tvrdé a usilovné práce celého týmu značky Cupra,“ řekl Wayne Griffiths, předseda představenstva značky Cupra a společnosti Seat. „Cupra Formentor, náš první model navržený a vyvinutý exkluzivně pro značku Cupra, je opravdovou revolucí. Přináší na trh dosud nevídanou dimenzi, zviditelňuje naší značku a zvyšuje její atraktivitu. S modelem Cupra Formentor vstupujeme do nového rostoucího segmentu v Evropě.

Cupra Formentor kombinuje výhody sportovního vozu s kvalitami SUV. Toto vozidlo uspokojuje požadavky současných zákazníků, zatímco od konkurentů se odlišuje robustností a řadou výjimečných prvků. Široká nabídka sedmi různých pohonů, včetně dvou verzí Plug-in Hybrid, zážitky založené na kompletním síťovém propojení a nejvyspělejší bezpečnostní a komfortní systémy posouvají tento crossover ve stylu kupé na novou úroveň.

A nyní vyzývá Formentor konkurenci novým způsobem. O udělení prestižního titulu Car of the Year 2021 rozhodne porota renomovaných motoristických novinářů z celé Evropy. Jejím cílem je nalézt nejvíce výjimečný nový vůz, který byl již uveden do prodeje. Porota ankety má 60 členů, kteří reprezentují 23 evropských zemí. Z jejich hlasování vzejde vítěz, který bude oznámen 1. března.

Komentáře ke článku