Novinky

  • 09.08.2021 Neutral Volkswagen představí na IAA v Mnichově SUV kupé ID.5 GTX

  • 06.05.2021 Good Magistrát hl. m. Prahy oznámil záměr odstranit 1 800 informačních a směrových tabulí za účelem omezit vizuální smog

  • 21.04.2021 Neutral Světovým autem roku 2021 se stal Volkswagen ID.4

Facebook Instagram

BMW M5 CS bude mít českou premiéru v Mostě

BMW M5 CS bude mít českou premiéru v Mostě

Představí se na každoroční akci M Day

První květnovou neděli proběhne tradiční M Day, akce českého M Clubu zaměřená na zdokonalování řidičských schopností a typickou M radost z jízdy.

Jarní M Day je tradiční akcí na mosteckém závodním okruhu, která je pomyslným zahájením sezóny. Letos se bude konat 2. května, tedy s mírným zpožděním oproti předchozím ročníkům z důvodu omezení nařízených proti šíření nemoci covid-19, ale o to bude zajímavější.

BMW M5

Sraz pořádá oficiální M Club za podpory BMW Česká republika. Kromě samotného ježdění na okruhu zde bude k vidění v rámci české premiéry supersportovní sedan BMW M5 CS, ale vystavena bude také nová generace BMW M3 Sedan nebo BMW M4 GT4 závodního týmu Šenkýř Motorsport.

Po poledni proběhne tradiční spanilá jízda účastníků po okruhu. Hlavním prvkem programu ale bude, jak je pro BMW M typické, ježdění po závodní trati.

BMW M5

 

M Club svůj M Day pořádá již pátou sezónu (loni byla akce kvůli celosvětové pandemii koronaviru zrušena). Cílem je samozřejmě sdílet radost z jízdy, kterou M modely BMW svým řidičům poskytují, nicméně opravdovou radost z jízdy řidič zažije pouze v případě, že má svůj vůz dokonale pod kontrolou.

I proto budou na akci M Day v Mostě připraveni instruktoři, kteří zájemcům pomohou k tomu, aby vlastnosti svého vozu dokázali využít na maximum a přitom bezpečně.

BMW M5
BMW M5
BMW M5

 

Komentáře ke článku