Novinky

  • 27.05.2019 Good Fiat Chrysler a Renault mají v pondělí dopoledne oznámit své spojení.

  • 26.05.2019 Neutral 103. ročník závodu Indianapolis 500 vyhrál Simon Pagenaud z Teamu Penske

  • 26.05.2019 Neutral Lewis Hamilton z týmu Mercedes vyhrál VC Monaka F1 a zvýšil vedení v MS

Facebook Instagram

Předprodej Volkswagen T-Cross zahájen

Předprodej Volkswagen T-Cross zahájen

Cena základní výbavy je 437 900 Kč

Nejmenší SUV od Volkswagenu již lze objednávat. Stylový crossover cílí na mladé zákazníky a k prvním dorazí již v dubnu příštího roku.

„Nový T-Cross je po modelu T-Roc dalším silným hráčem značky Volkswagen v rychle rostoucím segmentu A0-SUV,“ říká Jiří Štoček, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „Nezaměnitelný T-Cross nabízí českým zákazníkům rozmanité možnosti individualizace a mimořádný prostor ve velmi variabilním interiéru, a to navzdory kompaktním rozměrům, díky nimž je naše dosud nejmenší SUV ideálním automobilem do městských ulic.“

Pod kapotou je tříválec 1.0 TSI ve dvou výkonových variantách. K dispozici jsou i dvě výbavové linie. Základní výbava Life s motorem o výkonu 70 kW (95 k) a pětistupňovou přímo řazenou převodovkou vyjde na 437 900 Kč. Výkonnější verze (115 k) s šestistupňovou převodovkou stojí 457 900 Kč. S převodovkou DSG si připravte 498 900 Kč. Základní výbavová linie Life je již v základu velmi bohatá. Obsahuje LED světlomety, multifunkční volant obšitý kůží, senzor deště, manuální klimatizaci, audiosystém Composition Colour, šestnáctipalcová kola z lehké slitiny a podélné střešní nosiče. 

Druhá výbavová linie Style disponuje pouze silnější zážehovou jednotkou a její cena začíná na 499 900 Kč, s DSG vyjde na 540 900 Kč. Oproti Life nabídne i adaptivní tempomat ACC, automatickou klimatizaci Climatronic, audiosystém Composition Media, AppConnect, paket Ambiente a sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny.

To samozřejmě není vše. Zákazníci si mohou připlatit za širokou škálu doplňkové výbavy. Vozy lze i barevně individualizovat a později do nabídky přibude i černá střecha. V příplatkové výbavě určitě vyniká audiosystém od firmy Beats s osmikanálovým zesilovačem o výkonu 300 W, který je znám ze speciální edice VW Polo.

Komentáře ke článku

reklama
reklama