Novinky

  • 06.07.2020 Neutral Do konce roku má být v ČR zprovozněno 63 kilometrů nových dálnic a silnic

  • 05.07.2020 Neutral VC Rakouska, úvodní podnik nového ročníku F1, vyhrál Fin Valtteri Bottas (Mercedes)

  • 04.07.2020 Bad Prodej nových aut klesl v ČR v prvním pololetí meziročně o 26 procent

Facebook Instagram

Slavnostní předávání cen AutoBest už dnes večer

Slavnostní předávání cen AutoBest už dnes večer

Galavečer lze sledovat online v HD kvalitě

Už tradičně se dá sledovat celý AutoBest Galavečer online v HD kvalitě na www.autobest.org, jakož i na facebooku AutoBest a Youtube ve čtvrtek 13. února od 20 hodin.

Slavnostním večerem v německé Mohuči budou hosty provázet kreslené postavičky Miss A & Mr. B. Pan B je fiktivní mužská postava, která je talentovaným motoristickým spisovatelem, zkušeným řidičem a osobou šetrnou k životnímu prostředí. Má komplexní pohled na automobilový průmysl a sleduje megatrendy zelené, propojené, autonomní a sdílené mobility. Je to skromný evropský občan, připravený pochopit budoucnost motorismu a vždy s nadšením sdílet své novinky a objevy v rámci automobilového průmyslu a motorismu obecně.

Slečna A, což je zkratka pro Artificial Intelligence, není ani člověk, ani auto, ale chytré hodinky s vylepšením hlasu. Jsou to hodinky, které pan B neustále nosí, vede s nimi dialog a buduje epický vztah. Při navrhování Miss A se mladý tým animátorů inspiroval současnou špičkou hodinářství, které se stalo partnerem hollywoodských produkcí.

Slečna A a pan B tvoří efektivní tým a rozvíjejí skvělý vztah v čase. Způsob interakce mezi slečnou A a panem B je jedinečný a dá publiku šanci objevit zajímavý filmový příběh i smysluplně zobrazenou realitu automobiového průmyslu. Příběh jejich interakce se odehraje během galavečera, když představí pravidelných osm evropských cen - ManBest 2019, CompanyBest 2019, SafetyBest 2019, EcoBest 2019, SmartBest 2019, DesignBest 2019, TechnoBest 2019, SportBest 2019 a nakonec i vítězný vůz AutoBest - Best Buy Europe of Europe v roce 2020 - a nového člena Síně slávy AutoBest. Během galavečera budou Miss A a  Mr. B představovat důležitou součást show, která umělecky představí vítěze každé ceny. Pro každou cenu přijdou s příběhem umělecké interpretace jejího významu.

Všechny kreslené filmy budou po galavečeru k dispozici na webu AutoBest. Už nyní ale můžete vidět první kreslený film jako pozvánku na tuto akci.

AutoBest 2020 Istanbul

 

 

Komentáře ke článku