Novinky

  • 01.07.2020 Bad Volkswagen zastavil plány na výstavbu továrny v Turecku

  • 30.06.2020 Bad Ženevský autosalon se neuskuteční ani v roce 2021

  • 29.06.2020 Neutral Průměrná cena za litr benzinu překročila v ČR hranici 27 Kč

Facebook Instagram

Cupra ukázala interiér koncepčního vozu

Cupra ukázala interiér koncepčního vozu

Studie bude vystavena na frankfurtském autosalonu

Cupra již brzy odhalí koncepční vůz, který je prvním silničním elektromobilem exkluzivní španělské značky. Cupra nabízí s tímto konceptem odvážnou vizi budoucnosti individuální mobility, která spočívá v nevšední kombinaci účelného designu a podmanivého charakteru opravdových sportovních vozů.

Na výrazně tvarované linie exteriéru koncepčního vozu navazuje jeho interiér. Ve velkorysém vnitřním prostoru se prolínají vytříbené materiály s vyspělou technikou. Cílem designérů bylo vytvořit interiér s dokonalou rovnováhou mezi zaměřením na řidiče a komfortem cestujících.

Kontrastní barvy v interiéru vytvářejí ve spojení se strukturálními díly z uhlíkového kompozitu a dynamickým přístupem k technologiím a designu luxusní vnitřní prostor, umocňující dojem lehkosti. Ústředním motivem vnitřního designu je harmonie a vyváženost. Optimální pozornost je věnována jak řidiči, tak cestujícím, sportovním výkonům i praktičnosti. 

Koncepční vůz Cupra přináší nové představy o tom, co může značka nabídnout. Jeho charakter se může kdykoli změnit podle požadavků řidiče i cestujících.

Značka Cupra pokračuje v upevňování svého postavení výrobce automobilů, zaměřeného na budoucnost. Vyvíjí vozidla s výjimečným charakterem, jejichž vyspělá technika vychází vstříc měnícím se požadavkům na individuální mobilitu. Vozidla, jako je nový koncepční vůz Cupra, dokládají pokrok značky v oblastech internacionalizace vlastní produktové řady a vývoje exkluzivních produktů, poskytujících ideální kombinaci sportovních výkonů, hospodárnosti a adaptability na náročném globálním trhu.

Koncepční vůz Cupra bude vystaven ve světové premiéře na letošním mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem.

Komentáře ke článku